146 ЗЕМЉЕ БЕЗ ВИЗА ЗА ПУТОВАЊЕ СВЕТЕ ЛУЦИЈЕ 2021

146 ЗЕМЉЕ БЕЗ ВИЗА ЗА ПУТОВАЊЕ СВЕТЕ ЛУЦИЈЕ 2021

Бангладеш * Камбоџа * Хонг Конг (САР Кина) Индонезија Лаос * Макао (САР Кина) * Малезија Малдиви * Непал * Пакистан ** Филипини Сингапур Јужна Кореја Шри Ланка ** Тајван-Тимор-Лесте * Узбекистан Андора Аустрија Белгија Босна и Херцеговина Бугарска Хрватска Кипар Чешка Данска Естонија Фарска Острва Финска Француска Немачка Гибралтар Грчка Гренланд Мађарска Исланд Исланд Ирска Италија Косово Летонија Лихтенштајн Литванија Луксембург Малта Молдавија Монако Црна Гора Холандија Норвешка Пољска Португалија Румунија Сан Марино Словачка Словенија Шпанија Шведска Швајцарска Велика Британија Ватикан Боцвана Зеленортски Отоци * Комори * Египат * Есватини ( Свазиленд) Гамбија Гвинеја Бисау * Кенија Лесото Мадагаскар * Малави Мауританија * Маурицијус Мајоте Мозамбик * Уједињено Краљевство Руанда * Сенегал Сејшели * Сијера Леоне * Сомалија * Света Хелена * Танзанија Го * Тунис Уганда Кирибати Микронезија Нова Каледонија Ниуе Палау * Самоа * Соломонска острва * Тонга * Тувалу * Вануату Ангуилла Антигва и Барбуда Аруба Бахами Барбадос Бонаире; Свети Евстатије и Саба Британска Девичанска острва Кајманска острва Куба Курацао Доминика Доминиканска Република Француска Западна Индија Гренада Хаити Јамајка Монтсеррат Саинт Киттс и Невис Саинт Маартен Саинт Винцент и Гренадини Тринидад и Тобаго Цостас Аргентина и Цаицос Колосеум Аргентина и Цаицос колоније -Рица Еквадор Ел Салвадор Гвајана Гватемала Гвајана Хондурас Никарагва Панама Перу Суринам Венецуела Јерменија * Иран * Израел Јордан * Палестинска територија